Bize Hemen Ulaşmak İçin

+90 352 222 00 38

Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » KURUMSAL » Firma Profili

Firma Profili

1999 yılında Kayseri’de kurulan Boyut mühendislik, proje üretimi tabanlı olarak  faaliyetlerine başlamıştır. Kuruluşundan bu yana geçen 13 yıl içinde, sayısız mühendislik projelerine imza atmıştır.

Proje üretimi yanında, teknik müşavirlik ve danışmanlık hizmetleri de veren firmamız, rutin işlerden ziyade nitelikli işlere daha çok ilgi duymuş, kamu ve özel sektörde, başarılı taahhütler gerçekleştirmiştir.

2005 yılından itibaren konut üretimi faaliyetlerine başlayan firmamız, tüm teknik ve mesleki birikimi ile ağırlıklı faaliyet alanını konut üretimine kaydırmıştır.

“...Büyük müşteri, küçük müşteri veya büyük iş, küçük iş yoktur. sadece BÜYÜK HEDEFLER vardır. Büyük hedeflere ulaşabilmek ise büyük düşünmeyi gerektirir...” felsefesine inanan,  büyük hedefleri olan ve daima hedef büyüten, çevre ve insan öncelikli MARKA bir firma olma vizyonu ve değerlerimizden ödün vermeden, üstlendiğimiz tüm projelerde, mesleki birikimlerimiz ışığında nitelikli, çağdaş, çevreye duyarlı ve yaşanabilir yapılar inşa etmek misyonu ile yolumuza devam etme azmindeyiz.